Garnižová stropná lišta MARDOM QL056 - vhodná pre LED podsvietenie

Nový produkt

48,00 €s DPH

- +

 
Detaily

Garnižová krycia lišta MARDOM QL056

Kód: QL056 Materiál: PolyForce® Veľmi odolný materiál s vysokou hustotou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Povrchová úprava: biela, hladká so základným náterom, je možné ju namaľovať

Vlastnosti: ľahké, pevné, odolné voči vode a vlhkosti, umývateľné, nehorľavé a netoxické Odporúčané lepidlo: Montážne Lepidlo MARDOM MAX 

Rozmery: 18 x 5,5 cm Dĺžka: 200cm alebo 240 cm

Do kolónky “množstvo” zadávajte počet kusov.

Garnižová krycia lišta QL056 je určená na prekrytie garnižových tyčí alebo koľajníc. Výrobok výrazne zvyšuje estetické vlastnosti okenného priestoru a maskuje nežiaduce prvky.

Na lištu QL056 je možné prilepiť akékoľvek stropné lišty ktoré nie sú vyššie ako 18 cm 

Špeciálne profilovaný tvar umožňuje inštaláciu LED osvetlenia na zadnej strane lišty. V prípade, že chcete na lištu umiestniť LED osvetlenie - doporučujeme ako podklad pred lepením osvetlenia použiť  ALU pásku , ktorá zabezpečí tepelnú izoláciu a lepší odraz svetla. 

Pre dokonalý konečný vzhľad sa lišty po nalepení a vytmelení spojov odporúčajú premaľovať vodou riediteľnými farbami.

Lišta v modernom dizajne určená špeciálne na zakrytie garniže. Predstavuje elegantnú alternatívu k zakrytiu často nevzhľadných garniž pomocou sadrokartónových alebo drevených dosiek. Je ľahká a umožňuje umiestnenie dnes toľko obľúbeného LED osvetlenia.

Lišta je opatrená základným bielym náterom, ktorý môžete ľahko pretrieť vodou riediteľnými farbami (na stenu, akrylátovými a pod.). Jednak kvôli zamedzeniu viditeľnosti spojov medzi jednotlivými lištami, ale aj pre dosiahnutie berevného zvýraznenia.

Vyrobené sú kvalitného, tvrdého materiálu PolyForce® (HD Polymer), ktorý je opatrený základným bielym náterom. Ten je možné pretrieť farbou na stenu alebo akúkoľvek inú vodouriediteľné farbou.Na lepenie líšt na stenu odporúčame použiť lepidlo FIX PRO alebo MAX

Na spoje medzi lištami potom lepidlo FIX PRO

Návod na montáž nájdete tu

Odporúčame objednať o 10% navyše na prerez.

29 iných produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa