SwitchBot Smart Humidifier zvlhčovač

Znížená cena
Nový produkt

33,18 €s DPH

47,40 €s DPH

- +

 
Detaily

Zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier ľahko pripojíte do vašej smart domácnosti. Je vhodný pre miestnosti s veľkosťou do 40 m2. Disponuje nádobkou s kapacitou 3,5 l. Vypúšťa do vzduchu chladnú ultrazvukovú hmlu. Oceníte možnosť doplnenia esenciálnych olejov. Samozrejmosťou je automatické vypnutie zvlhčovača SwitchBot Humidifier.

Nastavte si zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier, aby pracoval podľa vašich predstáv. Je vybavený režimami High, Medium, Low a Auto, kedy bude udržiavať v miestnosti požadovanú vlhkosť pomocou automatického režimu. Účinnosť vlhkosti je možné nastaviť od 1 do 100 %. Praktická je tiež možnosť naplánovania zapnutia a vypnutia zvlhčovača. SwitchBot Humidifier ľahko prepojíte s ostatnými zariadeniami pomocou centrálnej jednotky SwitchBot Hub Mini.

Zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier je pripravený pracovať až 48 hodín vkuse. V hornej časti je vybavený tryskou s možnosťou nastavenia uhla v rozmedzí 360°. V spodnej časti nájdete nádobku na pridanie vášho obľúbeného esenciálneho oleja a necháte ho tak rozprášiť po miestnosti. Oceníte nízku hlučnosť zvlhčovača SwitchBot Humidifier iba 36 dB.

  • Zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier slúži aj ako aróma difuzér
  • Je vhodný pre miestnosti do 40 m2
  • Je vybavený nádobkou s objemom 3,5 l
  • Do miestnosti vypúšťa chladnú ultrazvukovú hmlu
  • Oceníte 4 režimy
  • Účinnosť je možné nastaviť od 1 do 100 %

Napíšte Váš názor

SwitchBot Smart Humidifier zvlhčovač

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

5 iných produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa