SwitchBot Curtain U Rail

Znížená cena
Nový produkt

54,77 €s DPH

78,24 €s DPH

- +

 
Detaily

Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 premení vaše závesy razom na smart zariadenia počas 30 sekúnd. S Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 budete rozťahovať a zaťahovať závesy prostredníctvom mobilnej aplikácie bez nutnosti vstávať z pohovky. Samozrejmosťou je aj naplánovanie časov, kedy sa majú závesy samy roztiahnuť či zatiahnuť. Robot SwitchBot Curtain Rod 2 utiahne až 8 kg záťaže.

Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 je možné použiť na akýkoľvek typ garniže typu U. Oceníte vstavaný senzor slnečného svetla, vďaka čomu si môžete nastaviť zaťahovanie závesov v závislosti od slnečného svitu a ušetrite tak za prevádzku kúrenia či klimatizácie. Navyše ak začnete sami ručne zaťahovať závesy, Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 sa okamžite zapne a dokončí prácu za vás.

Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 je možné prepojiť s centrálnou jednotkou SwitchBot Hub Mini, vďaka ktorej budete môcť ovládať vaše závesy nech už ste kdekoľvek. Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 je kompatibilný s operačnými systémami Android aj iOS. Pre ešte väčší komfort ho môžete prepojiť s hlasovými asistentmi. Komunikuje s Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri skratky a Samsung SmartThings. Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 môžete tiež pohodlne ovládať diaľkovým ovládačom.

Napíšte Váš názor

SwitchBot Curtain U Rail

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

5 iných produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa